Gami.Pet

Rozjede to můj počítač?

Máme počítač fujitsu siemens přesně nevím tu značku na internetu nemůžu přesně najít obrázek našeho počítače. Náš počítač je trochu ted zasekaný takže brzo přeinstaluji windows a zajímá mě, jestli se na něm rozjede hra the sims 3 a při hře Metin 2 mám divnou grafiku takovou rozmazanou, takže mě zajímá jestli se ta grafika přeinstalováním windows zlepší.
Na The sims 3 jsem našla tuto stránku: http://cz.the­sims3.com/game/sys­temreq
Ale nerozumím co z toho má náš počítač.
Předem děkuji za všechny rady :)
Doplňuji:
Awe, http://letecka­posta.cz/717821184 jediné co jsem našla :)

Nejlepší odpověď
Awe

To ti nikdo neřekne,když neví co z toho má tvůj PC. Napiš přesný typ PC nebo to co má uvnitř.Taky existuje něco jako demo verze her.A ty slouží především proto aby sis mohla vyzkoušet jestli ti to půjde a jestli tě to bude bavit…Pokud se ke střevám PC nedostaneš tak demo je jediné východisko
Doplňuji:
Nevím jakou máš grafiku…Podle screenu toho moc nevyčtu,jediné snad že nevím proč máš 64bitový systém, je tam nainstalovaný úplně zbytečně,ale to zde nepatří…
Procesor a ramku máš na to dostatečnou a předpokládám že i grafika ti v tvém stroji bude stačit…Určitě ti to nepojede na 100% grafickou náročnost ale bez problému by si to měla rozjet alespoň na minimální požadavky :)

Další odpovědi
setapouch

Spusť notepad a do něj zkopíruj níže uvedený kód. Na prvním řádku můžeš změnit cestu. Celé ulož jako info.vbs (musíš zvolit typ souboru Všechny soubory). Soubor spusť. Obsah soubor z prvního řádku zkopíruj sem do diskuse.

outFile=„C:\od­povediczinfo.txt“
strComputer = „.“
Set objWMIService = GetObject(„win­mgmts:\\“ & strComputer & „\root\CIMV2“)

Set gpu = objWMIService­.ExecQuery(„SE­LECT * FROM Win32_VideoCon­troller“,,48)
Set cpu = objWMIService­.ExecQuery(„Se­lect * from Win32_Processor“,,48)
Set ram = objWMIService­.ExecQuery(„Se­lect * from Win32_Physical­Memory“,,48)

Set objFSO=Create­Object(„Scrip­ting.FileSyste­mObject“)
Set objFile = objFSO.Create­TextFile(outFi­le,True)

objFile.WriteLine „CPU“
For Each objItem in cpu
objFile.WriteLine "Name: " & objItem.Name
objFile.WriteLine "Maximum Clock Speed: " & objItem.MaxCloc­kSpeed
Next

i = 1
For Each obj In ram
memTmp1 = obj.capacity / 1024 / 1024
TotalRam = TotalRam + memTmp1
i = i +1
Next

objFile.WriteLine „RAM: " & TotalRam & " MB“

For Each objItem in gpu
objFile.WriteLine "GK: " & objItem.Caption
Next

objFile.Close
Doplňuji:
Rozšířeno o verzi operačního systému:

outFile=„C:\U­sers\zkodrla\Des­ktop\odpovedic­zinfo.txt“
strComputer = „.“
Set objWMIService = GetObject(„win­mgmts:\\“ & strComputer & „\root\CIMV2“)

Set gpu = objWMIService­.ExecQuery(„SE­LECT * FROM Win32_VideoCon­troller“,,48)
Set cpu = objWMIService­.ExecQuery(„Se­lect * from Win32_Processor“,,48)
Set ram = objWMIService­.ExecQuery(„Se­lect * from Win32_Physical­Memory“,,48)
Set os = objWMIService­.ExecQuery („Select * from Win32_Operatin­gSystem“)

Set objFSO=Create­Object(„Scrip­ting.FileSyste­mObject“)
Set objFile = objFSO.Create­TextFile(outFi­le,True)

objFile.WriteLine „CPU“
For Each objItem in cpu
objFile.WriteLine "Name: " & objItem.Name
objFile.WriteLine "Maximum Clock Speed: " & objItem.MaxCloc­kSpeed
Next

i = 1
For Each obj In ram
memTmp1 = obj.capacity / 1024 / 1024
TotalRam = TotalRam + memTmp1
i = i +1
Next

objFile.WriteLine „RAM: " & TotalRam & " MB“

For Each objItem in gpu
objFile.WriteLine "GK: " & objItem.Caption
Next

For Each os in os
objFile.WriteLine "Caption: " & os.Caption
objFile.WriteLine "Version: " & os.Version
Next

objFile.Close

setapouch

Na základě screenshotu, i když tam není grafická karta, je to dost pravděpodobné.