Herbit

Rozhoduji se při koupi notebooku mezi těmito dvěma.

Rozhoduji se při koupi notebooku mezi těmito dvěma. tento http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-k56cm-xx131h/ má výkonnější grafiku, ale mnohem slabší procesor. Tento http://www.oka­y.cz/asus-r500vd-sx101v/ naopak silnější procesor a slabou grafiku. Poradí někdo, jak se rozhodnout, který je komplexně výkonnější? Počítač budu používat na stříhání videa, hraní her, úpravu fotek a k standardní multimediální činnosti.

Nejlepší odpověď
Bedy

Mě se víc líbí ten Asus R500VD-SX101V, protože má čtyřjádrový Intel Core i7 procesor (a to je opravdu výborný výkonný procesor oproti „oškubané“ i3).
Ta grafiak zas tak o moc slabší není.
Na tom Asus R500VD-SX101V oceňuji i Windows 7 – přecejen Windows 8 je nový, má ještě řadu much, takže než vyjde Service Pack pro Win8, tak bych radši zůstal u stabilního a osvědčeného Windows 7.
Též zde oceňuji 6článkovou baterii – přecjen má lepší výdrž a životnost.

takže pro mě jasná volba – Asus R500VD-SX101V 🙂

Další odpovědi
Alesh

Asus? To bych ty peníze dal radši na charitu…