tanny

Rozhoduji se mezi obory /kuchař-číšník a /kadeřnice. Jaký obor je podle vas lepší a při jakem najdu lepší práci?

Nejlepší odpověď
gecco

Těžko říct, k čemu máš ´blíž´ (schopnosti, ambice) – v obou případech se můžeš stát ´světovou hvězdou´ – a v obou případech cuchtou bez práce…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Můj názor: Kuchař čišník je lepší, ještě pokud si to doplníš maturou, a pak třeba na čas pojedeš dělat do zahraničí, dá se docela dobře vydělat.

Ve svém okolí mám asi deset kadeřnic, jen jedna se tím živí, a pořád brečí, že má málo peněz:-((( Práce převážně na ŽL:-(((

Emefej

To je zase otázka. Co to zamená lepší obor? Pokud se chceš naučit vařit, pravděpodobně bude lepší obor kuchař. Pokud se chceš naučit stříhat vlasy, bude asi lepší kadeřnice. Pokud se chceš naučit opravovat auta, nebude lepší ani jeden.