kenyrts

rozhodněte,kdo je vlastně chudý a

kdo bohatý?

http://letecka­posta.cz/549626323
Doplňuji:
moc se omlouvám,ale mělo tam být toto:

http://letecka­posta.cz/118997138

Nejlepší odpověď
annas

Tak, jak je uvedeno v závěru – bohatý je nejen ten, kdo je obklopen přírodou, ale i ten, kdo má přátele, na něž se může spolehnout … Peníze nepředstavují bohatství ducha. Jsou třeba, protože je po nás chtějí jiní …

Další odpovědi
mosoj

Stane se. Bohatý jsem nebyl, ale na dvě eskyma, rohlík a limonádu jsem měl vždycky, když jsem prošátral kapsy kalhot mého otce.
Stačily na to cca 2 Kčs.

Obě pps-ky znám.

briketka10

určitě na vzpomínky my..pamatuju ruličkový hašlerky, karamelky byly výtečný, Bari mandle 3,–Kč Vídeňské furé taky, lízátka 0,25h turecký med 0,50h našli jsme drobáky i na zemi co nám chybělo tak paní u pokladen třeba prominuly..
dnes je to drahý, ne tak dobrý v sáčku málo !!
Doplňuji:
kdo je chudý nebo bohatý to je otázka peněz, ducha i obojího..

johana 56

Záleží na tm,co pro každého jedince pojmy chudoba a bohatsví znamenají.Pro jednoho pouze majetek,druhý se spokojí s málem,protože uznává jiné hodnoty.
Doplňuji:
Omluva a oprava -tom.

led

Sú rôzne formy bohatstva.
Niekto nemusí mať veľa peňazí, ale aj tak nie je chudobný. Je bohatý duchom. Žije plný život.
Alebo naopak – bohatý peniazmi – mdlý duchom.
Vyberte si.

aramah

No škoda tyto odkazy mi nejdou třeba někdo poradí:D