Kelt

Rozhodli byste se pro nebo odmítli?

Vzpomněl jsem si, že jsem v Praze dostal letáček, zkusit si skok z letadla s padákem. Cena byla asi 4000 Kč, což jsem neměl, ale neměl jsem ani chuť a myslím, že bych odmítl, i kdyby to bylo zadarmo. Nejsem ten typ, který by si chtěl něco dokazovat. Možná jsem o něco přišel. A co vy? Zkoušel to někdo? A kdybyste takovou nabídku dostali, jak byste reagovali? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Šmarjá…
Takových nabídek dostávám/e denně několik (desítek, stovek) – reklamy a slevové kupony jsou ´všude´…
😉
Pokud jde o seskok – mám za sebou tři, nikoli komerční.
Ale zaplatil jsem si třeba bungee.
A dělám (nebo jsem dělal) pár dalších ´adrenalinových´ sportů – nepotřebuju si něco dokazovat, baví mne to.
😉

Další odpovědi
Questman

Já mám závratě a k tomu strach z výšek. Ne, že bych se sesypal duševně ale prostě končetiny zatuhnou a jsem jako paralyzovaný.

Přesto bych si skok padákem rozhodně nenechal ujít, možná právě pro tu výzvu, nevím…
Takžé, kdybyste měl někdo nechtěného volňáska na skok, tak víte komu ho dát :D

anonym

A jezdit na kole umíš?
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?v=68574­1498150994&set=vb­.100001454510814&ty­pe=2&theater

anonym

Ontola – vůči tomu na videu jsem si hubu na kole rozbil na cyklostezce v Polabí…
;-D