arygnoc

Rozhodl jsem se bojkotovat anonymy.Nic se ode mne nedoví, ani jejich otázky neotvíram.

Nechcete se přidat?

Odpovědi
sejtanka

Nevidím důvod,nick o tobě taky nic moc neprozradí,takže anonym,nebo nějaká sejtanka,to je prašť jak uhoď.

dědapetr

Důležitá je otázka a nebo odpověď a ne kdo ji položil.Nepři­dám se!

iceT

Anonymní otázky jsou někdy zajímavější než otázky od registrovaných­.Anonymové jsou anonymní zřejmě proto,že se za svůj problém stydí,nebo se jen nechtějí kvůli jedné otázce registrovat.
Tedy se taky nepřidám,myslím,že odpovědi.cz nejsou jen pro registrované,ale pro všechny,kteří mají problém.

led

Ak je dobrá a zaujímavá otázka, nevidím dôvod si ju neprečítať a odpovedať. Anonym neznamená, že sa niekto zapiera, ale, že je neregistrovaný. Možno po dobrej odpovedi sa pripojí.
PS.
Medzi anonymov boli preradení aj užívatelia, ktorí odišli, napríklad zlatá Annas a to mala najviac bodov.
K tomuto bojkotu sa nepridávam!