BEN

Rozhodčí soud

JAK MÁM SEPSAT VYJÁDŘENÍ K PODANÉ ROZHODČÍ ŽALOBĚ,DLUH U JISTÉ SPOLEČNOSTI JSEM MĚL A NEPOPÍRÁM TO,JEN NEVÍM SI RADY JAK JIM ZDĚLIT,ŽE DLUŽNOU ČÁSTKU BYCH UHRADIL VE DVOU SPLÁTKÁCH ,NEBO JAK SE TO ZDĚLUJE ABY ROZHODČÍ SOUD MÉ VYJÁDŘENÍ ZAS NEUZNAL. DĚKUJI

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle mého názoru je zbytečné něco psát, protože Vám pravděpodobně nevyhoví.

Rozhodcem může být kdokoliv koho si věřitel určí, třeba i bezdomovec. Ministerstvo spravedlnosti už chystá novelu zákona.

Věřitel si za rozhodce často najímá různé lidi, co mají dost silné lokty a často se uchylující až k nezákonným praktikám, aby na lidi dělali tlak, aby zaplatili.