rozhodčí nález

Manželovi byl doručen rozhodčí nález. Rozhodce smetl všechny naše důkazy které jsme poskyli přes právního zástupce. / soudila se s náma leasingová společnost rozhodce byl z asociace leasingových společností/,Nyní máme zaplatit Jeden milion dvěstě tisíc korun. Nemáme možnost odvolání, ale já se s tím nechci smířit, částka je zcela vymyšlená a postavená na nepravdivých dokladech. Opravdu není nějaká možnost? Třeba podat také rozhodčí žalobu? není to zbytečné když je již jeden rozhodčí nález vydán? Jsem už zoufalá, nemáme už právního zástupce, tak přemýšlím co stím udělám. Zřejmě přijeme o dům. ☹ děkuji za jakou – koli radu. Jana

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý Den.V podstaté nevím proč by to vše mělo takto být. Pokud jste v právu-obraťte se na úřad OMBUCMANA. Jistě ,PAN MOTEJL odešel na věčnost ale jeho Paní Zástupkyné v úřadu je a tak se obraťte přímo na ní.Co ji znám tak si troufám říci, že je velmi milá,vstřícná a inteligentní.Může vám zařídit spostu pro Vás kladných právních postupů jak Vám zajistit právo,obhajobu a i perfektního posudkového právníka a i jiné služby.Potom ješté přichází v úvahu,že si sami najdete nekompromisního a neúplatného právníka,který se velmi dobře bude umět vypořádat s Vaší KAUZOU.Prodej domu bych nechala až jako poslední možnou alternativu a i tak v suladu s právním zákonem a s dobrým právníkem.Přeji vám ať to vše dobře dopadne-Zdraví Vás ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Další odpovědi
ReHu

Doporučuji DaS. protože už je akce rozběhnutá, asi právníka budete platit, ale příště byste už nemuseli a hlavně jsou k dispozici.

http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm