Luss

Rozházené programy na satelitu

Rodicum se doma stava, ze u TV, ktere „chyta“ pres satelit se z niceho nic (treba jen jednim prepnutim – ale ne zmacknutim spatneho cudliku, ciste prepnutim) rozhazi uplne naladeni. Kanaly se dokonale prehazi pod jina cisla. Najednou pod c.1 je jakasi TV,o jejiz existenci nemame ani tuseni a CT1 je treba pod cislem 328. Pak nezbyva nez vyhledat kam se co prehazelo a naladit to cele znovu. Stava se jim to cca 1× do mesice. Zda se, ze povetrnostni podminky na to nemaji vliv :) Technici nevite, cim to?

Odpovědi
Tombik

Možná závadou na hardwaru, možná chybným nastavením. Dobré by bylo totiž vědět, co je to za typ přijímače a popř. zkusit vyhledat on-line pomoc přímo od výrobce, který by vám jistě podal více informací.