Rozešel jsem se sholkou kvůli její nejlepší kamarádce aprostě jsem se zabouch ale nechci ublížit tý bejvalí co teď??

Doplňuji:
Všem děkuju za radu a zůstanu asi s tou kamarádkou a hanny 2 ty jsi hrozná pesimistka protože ta kamarádka je do mě stejnej blázen jako já do ní :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Teď bude docela prdel až vás to za chvíli omrzí a najednou si vzpomeneš že tato je docela pí.. a že ta původní byla super ... mno i takové věci se dějou. Ono je potřeba rozlišovat chtíč a lásku :-)

Mno toto už neřeš už jsi jí ublížil ... nevím jestli jí bude srát víc ztráta kamarádky nebo tebe. To už fakt neřeš a ať ti to alespoň klapne.

Další odpovědi:

Stříbrný

Už se stalo, ublížils jí až dost, já tě nesoudím, nemám na to právo, to se prostě stane, doufám, že ti to s touhle novou bude stát zato, hodně štěstí

Zlatý

To sis teda pospíšil! Teď jsem zvědavá,jestli tě za chvíli neukamenujou obě!
Doplňuji:
Já vám to moc přeju a buďte zamilovaní hodně dlouho! Vím moc dobře co to je - ta nejkrásnější věc na světě!!!

Zlatý

Je to někdy těžké, ale pokud ji máš opravdu rád, tak se asi nedá nic dělat.

jestli si jí řekl že máš jinou holku ale ve větě:promiň ale já mám už jinou holku a jestli ti nebude vadit že se s tebou roscházím můžeš být se můžeme být přátele
Tak to ti odpustí a jestli jsem ti tím nějak ublížila tak se ti moc omlouvám a příště ti do toho nebudu zasahovat

Bronzový

Udělej to tak jak to cítíš. Uvědom si, že se jedná o tvé štěstí a spokojenost. Když budeš brát ohledy na bejvalku, tak tě to bude jen brzdit a omezovat. Jestli je vám spolu dobře, tak neber ohledy na bejvalku. Vím, že to zní celkem hnusně, ale je to tak. Tohle se prostě děje, že není s tím člověkem tak šťastný a štěstí na něj čeká jinde. Je na tobě jak si to odůvodníš.

Uz je pozde,hodne si ji ublízil
Ale jak chces,rozhodni se sam podle svého srdce nebo jak se citís a uvidis ono to nejak dobre dopadne :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.