kamila44444

Rozdíly mezi holkou a klukem

Jaktože kluci nosí v téhle době malé věci, do kterých by se nějaké holky nenarvaly a ještě jim to plandá. Když holka více sportuje než kluk, tak by také měla mít tak tenké nohy ne? Běhám víc než nějaký kluk u nás a všem plandají i kalhoty, které jsou menší než moje. Jsem sprintérka a také chci mít takové nožky. Pomohl by mi nějaký sport, který také tak stenšuje nebo prodlužuje nohy? Sprint dělá svaly a vytrvalost nohy spíše ztenšuje. Kdybych běhala vytrvalostně, pomohlo by mi to?

Nejlepší odpověď
venkovan

Pokud jde o trencle, kalhoty apod., tak holky mají zcela jinak postavenou pánev než kluci. Holky ji mají z pochopitelných důvodů širší.
Pokud ale se srovnáváš se svými rovnostníky, tak klídek. Kluci dospívají později, tedy později se jim vytvoří svaly apod. Takže skoro nosí trenýrky batolat.
A to podstatné, mnohokrát už zde napsané – přestań se trápit svojí postavou. Máš ve sportu výsledky ? (nemyslím pokaždéporvní, ale ne vždy mezi posledními). pokud ano, tak postava je správná. A mimochodem, nevím jak u jiných mužů, mne ty tenké sirky na kterých je postavena špejle nikdy moc neuchvátily. Žena má pro muže svůj přitažlivý koeficient mezi boky a pasem. Já ho zde neuvedu, protože zatím ještě dospíváš, tak by si se trápila. A jestli jsou nožky jako drátky v tom nehraje žádnou roli.
Kamilo – buď svá. Když budeš prima kamarádky, usměvavá holka, která se dovede zasmát, netrápit se hloupostmi, tal uvidíš, že na tom budeš mnohokrát lépe, než holky které neustále studují milimetry své postavy.
Pokud si budeš neustále vtloukat do hlavy, že sprint je pro tebe špatný, tak bude skutečně špatný.
Takže, když si myslíš, že sprint ti neformuje nohy co do objemu svalů, dej se na vytrvalostní běh. a nefňukej za několik let, že na nohou máš zas jiné svalstvo než o kterém se ti dnes zdává.

Další odpovědi
sai0016

Osobně Ti doporučuji začít cvičit pilates-tvoří dlouhé a štíhlé svaly. Měla jsem kvůli každodenním tréninkům fitness aerobicu podobné problémy a pilates mi pomohlo:).

anonym

Už ses tu ptala, malé připomenutí v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/svaly-na-nohach-nebo-cviky-na-vypracovani-svalu

Drap

Zůstaň jaká jsi. Příroda už to tak chtěla,aby byly drobné rozdíly mezi klukem a holkou.

pizlicka

ja behavam pulmaratony a opravdu mam nohy jak dostihovy kohout:-))neni to ucelove,ale vypada to hezky.jen to nesmi byt vyhonene dietami.ale behat dlouhe trate jen pro hubene nohy,pokud by te to nebavilo,je sebeznicujici.