JaNčUšKa

Rozdíly mezi chovem dobytka.

Dobrý den, jaké jsou základní rozdíly mezi extenzivním a intenzivním chovem dobytka? Předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Drap

Zde se vše dozvíš
http://www.zo­otechnika.cz/clan­ky/chov-skotu--buvolu/plemena-skotu/masna-plemena-skotu.html

Další odpovědi
anonym

Vyhledávač (třeba na Seznamu.cz) funguje. Tak proč si to nezkusíš najít sama a pořádně si to nepřečteš? Tam najdeš ty informace nezkreslené a daleko obsáhlejší, než když ti na ně tady budeme odpovídat. Zadej si jako heslo extenzivní (intenzivní) chov dobytka a určitě tam bude vše, co potřebuješ.