Rozdilne bydliste

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda po svatbe mohu mit trvale bydliste jinde, v jinem meste nez manzel?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Samozřejmě, že ano. Trvalé bydliště můžete mít úplně kdekoliv nezávisle na tom, kde fyzicky bydlíte. Mám to úplně stejně, žiji s manželem v Ústeckém kraji, ale trvalé bydliště mám na své původní adrese v Praze.

Problémy to může dělat Vám osobně u lékařů (někteří prostě nerespektují fakt, že můžete mít sebou zvoleného lékaře kdekoliv) a pak pokud máte nebo budete mít děti, při přihlašování do školky nebo školy.