Thorax

Rozdíl výher u hry Sportka (Sazka) v 1. pořadí

Dne 11.8.2013 vyhrál v 1. pořadí 42 756 965 Kč, dne 14.8.2013 vyhrál v 1. pořadí 2 229 013 Kč. V návodu se píše, že kdo uhádne všech 6 čísel vyhrává výhru v 1. pořadí. Ale ten rozdíl 40 miliónů nechápu, když oba jsou v 1. pořadí

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží, jak vysoký je Jackpot v daný týden. Pokud výherce z 11 vyhrál 42 mega , na následné losování vychází základní Jackpot, tedy 2 mega.

Další odpovědi
mojitek

aby to byl jacpot,tak sázející musí vyplnit všech 6 sloupečků..