ten který je

Rozdíl v čínštině

Můžete prosím někdo vysvětlit v čem spočívá rozdíl mezi tradiční čínštinou a zjednodušenou?Ve slovnících se uvádějí vždy tyto dvě možnosti.Díky.

Nejlepší odpověď
člověk

podle mých chabých informací je několik desítek druhů čínského jazyka,a to fonetických i gramatických
a tak zjednodušená pro pochopení cizinců
angličtiny máte také několik
u nás se bohužel učí angličtina královská,a pak se nedomluvíte.