Fly

Rozdil mezi veganem a vegetarianem?

Vim ze jeden jenom neji maso, a druhy nic zivocisneho puvodu ale nevim ktery je ktery. Diky.
Doplňuji:
Miroslave, nechci ti nadávat ale umíš číst?

Nejlepší odpověď
quentos

vegetarián nejí maso, vegan nic živočišného původu

Miroslave, pobavil jsem se… ;{)))=

Další odpovědi
Miroslavst

Vegetarian nejí maso a vagon je zapojen ve vlaku.
Doplňuji:
Proč mi dáváte palec dolu??? Umím číst ale od doby co tu není pasta A,B,C… tu není taková sranda.
Ostatním co pochopili můj úmysl odpovědi-rozesmát vás děkuji.

Q

Vegan ve svém jídelníčku nemá ani vajíčka, mléko či jiné produkty živočišného původu
Vegetarián – je v dnešním podání člověk, který nejí maso ""ve velkém"", prostě sem tam nějaká ryba v jídelníčku neškodí, jednou za měsíc kuře bez problémů, vajíčka, mléko… bez uzardění 🙂, samosebou jsou ještě i ti pravověrnější, ti co pijí mléko sojové, maso žádné…
Vitarián – je ten, kdo zase baští jen to co vyrostlo – čerstvé, neupravené (tedy umyté)
Pak jsou tu ještě breathariani, ti žijí v ideálním případě jen „ze vzduchu“
Ale člověk je od přírody všežravec, má na to i uzpůsobenou čelist a nemůže se živit jinak, aby to nemělo na tělo nějaké vedlejší následky

wenda

vegetarián nejí maso… a vegan nic živočišného původu :)

iwetax

Prej ale existujou i lidé, kteří jedí jen to spadne samovolně ze stromu nebo z keře. Třeba spadlí jablka. Nejí mrkev, protože tu by museli utrhnout 🙂