Stephanie

Rozdíl mezi těmito fotoaparáty

Chci si koupit foťák a rozhoduji se mezi tímto http://www.al­za.cz/benq-gh700-cerny-d286151.htm , ale našla jsem skoro o 1000 korun levnější → http://www.al­za.cz/benq-gh600-cerny-d286150.htm
jaký by jste mi raději doporučili? 🙂

Odpovědi
bolak

Sedmistovka má menší digitální zoom, ale zase má větší rozlišení.
Taky má trochu menší paměť, ale tu si stejně koupíš novou, takže v podstatě žádnej rozdíl. Taky vidíš že stojej skoro stejně.

Doporučil bych ti úplně jinej, ale asi se cenově nevejdeš, pokud nepoužiješ bolakovu metodu smlouvání půl za půl, takže nemá cenu uvádět můj vytouženej přístroj.

Děda Louda

Jde v podstatě o dvojčata, pro běžné amatérské obrázkování vyhoví oba stejně dobře. Při stejném rozlišení má ta sedmistovka lepší snímač a vymakanější video, ale dobré jsou oba. Rozvaž, je-li pro tebe ten rozdíl v ceně dostatečným argumentem. Vyhoví ti určitě kterýkoli z nich.

mosoj

Bez ohledu na předchozí odpovědi :

GH 600 má snímač CCD , video „pouze“ HD 720p, napájení li-on baterie, max. rozlišení 16M

GH700 má snímač BSI CMOS, video Full HD 1080p, nápájení AA baterie, max rozlišení 16M

Ostatní parametry shodné.

Takže rozdílů dost !! rozlišení stejné !!!

Doplňuji:
Z hlediska fotek je lepší GH 600, Z hlediska videa a napájení je lepší GH 700.