Rozamunda

rozdíl mezi swaggerem a šamponem ?

Doplňuji:
může být aj swaggerský šampon ?

Nejlepší odpověď
marci1

Swagger je člověk, který se naparuje ( dělá ze sebe tzv. macho ).
Šampon je člověk, který dbá hodně na svůj vzhled, postavu, oblečení, stará se hodně o sebe, účes musí být super nagelovaný, krásně voní. Cristianu Ronaldovi se např. říká šampon ( vypadá dost dobře ) ! 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě, že může. Může být swaggerský šampón, ale i šampónový swagger.
Vůbec nejlepší je, když muž na sebe dbá, nenaparuje se, nemachruje a má smysl pro humor ! 🙂

Další odpovědi
MonkeyKing

Žádnej, oba jsou dementi