SengSS

Rozdíl mezi Nintendo DS a ostatníma Dskama ( lite , Xl , 2 atd… )

Mám to z roku 2005 přesně se jedná o toto ( http://images4­.wikia.nocooki­e.net/__cb201­20827170727/nin­tendo/en/images/b/b1/Nin­tendo_DS_-_Original_Gre­y_Model.png )

Ale jde mi o to zda se na to dají sehnat ještě hry , našel jsem různé obchody ale většinu je napsáno jen ds a na obrázku i když je jen ilus…, tak je prostě jiné ds ale půjde to nebo ne ??? , a také , zapl jsem ho asi po 3–4 letech a komplet se resetoval a nejdou hry , nevíte zdali se to musí něják nastavit nebo v nastavení vyhledat ta karta nebo by to mělo být automaticky ????

Odpovědi
astroamateur

Rozdíl nezi DS,DS lite a DSi není příliš veliký. Liší se pouze v hmotnosti,nas­tavováním a více funkcemi-možnostmi hraní. např: DSi podporuje připojení wi-fi vyšší úrovně tedy WPA2…zatímco DS lite toto má jen v určitých hrách (pokémon) a navíc podporuje jen WEP zabezpečení. Jinak hry pro DS se dají pořád sehnat. Nezálěží jak je nová ta hra hlavně,že má napsáno NINTENDO DS.Ohedně tvého stroje,ten je už zastralý a navíc i rozbitý předpokládám,že záruka ti vypršela tudíž ti doporučuju si zakoupit nejnovější typ 3DS. Pokud bys měl další otázky napiš mi a já svou odpověd doplním. Přeji hezký den ;)