Pokročilý

Rozdíl mezi Nintendo DS a ostatníma Dskama ( lite , Xl , 2 atd.... )

Mám to z roku 2005 přesně se jedná o toto ( http://images4.wikia.nocookie. net/… )

Ale jde mi o to zda se na to dají sehnat ještě hry , našel jsem různé obchody ale většinu je napsáno jen ds a na obrázku i když je jen ilus..., tak je prostě jiné ds ale půjde to nebo ne ??? , a také , zapl jsem ho asi po 3-4 letech a komplet se resetoval a nejdou hry , nevíte zdali se to musí něják nastavit nebo v nastavení vyhledat ta karta nebo by to mělo být automaticky ????

Odpovědi:

Rozdíl nezi DS,DS lite a DSi není příliš veliký. Liší se pouze v hmotnosti,nastavováním a více funkcemi-možnostmi hraní. např: DSi podporuje připojení wi-fi vyšší úrovně tedy WPA2...zatímco DS lite toto má jen v určitých hrách (pokémon) a navíc podporuje jen WEP zabezpečení. Jinak hry pro DS se dají pořád sehnat. Nezálěží jak je nová ta hra hlavně,že má napsáno NINTENDO DS.Ohedně tvého stroje,ten je už zastralý a navíc i rozbitý předpokládám,že záruka ti vypršela tudíž ti doporučuju si zakoupit nejnovější typ 3DS. Pokud bys měl další otázky napiš mi a já svou odpověd doplním. Přeji hezký den ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.