Retko

Rozdil mezi Konglomerat a Kombinat?

U me slovnik pise tohle

Kombinat – spojení závodů různ. výr. odvětví
Konglomerat – soustředění společností působících v různých odvětvích

Jaky je v tom tedy rozdil?

Nejlepší odpověď
panenka

KOMBINÁT-PRO VERTIKÁLNĚ SE ROZVIJEJÍCÍ TRUST SE POUŽÍVÁ OZNAČENÍ KOMBINÁT,A KON­GLOMERAT TEN UŽ MÁŠ NAPSANÝ

Další odpovědi
magicm18

Vyznam slova KONGLOMERAT–SMES,SMESICE,NE­SOURODY CELEK, SLEPENEC. Vyznam slova KOMBINAT –spojeni ruznych vzajemne se doplnujicich vyrobnich zavodu v jeden podnik.