Lukáš222

Rozdíl mezi Ipadem a Netbookem…

Ahoj,
uvažuji o Ipadu, ale mám netbook a chci se zeptat co to umí navíc než netbook a nebo jeho větší výhody ( toho Ipadu)…:)))
Díky,

Nejlepší odpověď
Bedy

No že chceš dělat servisáka, nevím, nevím…
iPad zas tak předraženej není, starší verze nebo iPad Mini se dají do 10 000Kč v pohodě koupit.
tablet s Androidem bych si nekoupil, protože bych si ho nechtěl brzdit antivirem (protože virů pro Android je dost a rychle přibývají nové) a taky se mi nelíbí přílišné zapojení Google – narážím na politiku ochrany osobních údajů – Google se chová (nebo je) jak velký bratr a to se mi nelíbí.
Asus dělá kvalitní tablety, Apple bych řekl, že ještě kvalitnější. Ale tam se platí i určitá částka vyloženě jen za značku, to tak je…

Myslím si, že netbook ti stačí, tablet zas tolik výhod nemá (výhodou ale i nevýhodou může být dotyková obrazovka a zároveň absence klávesnice).
Tablet můžeš použít jako čtečku knih (ikdyž lepší je třeba Kindle) a učebnic, ale zase třeba na zápisky mi přijde lepší klávesnice (netbook). Ono i na tabletu nerozjedeš programy, na který seš zvyklej z netbooku, protože tablet běží na jiné architektuře (ARM, nikoliv na x86/x64 – ikdyž laciný netbooky taky jedou na ARMčku).
Navíc na tabletu nevím, jak bys programoval…

Další odpovědi
štamgast

iPad nekupuj, je předraženej a to, že je od Applu nic neznamená. Zkus tablet od Asusu. Tak například lepší tablety narozdíl od netbooku dokážou rozjet hry.

Lleni

Mám ipad je to super.. Dostali sme to ve škole jako učební pomůcku a sem spokojená .na počítače sem antitalent , ale s ním je to fakt jednoduchý. Jediná nevíhoda je ,že to má málo místa na ukládání . Jámám dost , mam tam interaktivní učebnice, dost aplikací mi to stačí, źleží jestli by ti to stačilo taky .. Jinak sou tam i dobrý aplikace: třeba si ipad nasměruješ kam chceš , a ukáže ti hvězdy co se na tom místě nachází…je to super !!! Jinak jesi máš zájem stojí to normálně asi 10000, my si to na konci roku můžeme koupit za 4900jestli bys měl zájem, tak bych ti to s někym mohla domluvit- někdo to nechce využít…
Doplňuji:
My to máme vlastně půjčeny na rok a pak si to můžem pdkoupit za polovic ( ps: máme aple)