allayne

Rozdíl mezi hlavní SVČ a vedlejší SVČ

Jaký je rozdíl mezi hlavní a vedlejší SVČ? jsou tam nějaké jiné podmínky, či změny? :) Díky :)

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Máte-li 2 druhy příjmů, můžete si vybrat, který je hlavní a který vedlejší. Hlavní musí být alespoň minimální mzda, tedy 8 tis hrubého. Podle toho se pak odvíjí výše plateb. Předpokládám, že se dotazujete z důvodu sociálního pojištění.