Pokročilý

Jaký je rozdíl mezi guaranou, maté a ženšenem?

Dobrý den, dnes jsem si trochu málo četl na internetu o těchto třech "pomocných" prostředcích k lepšímu duševnímu a fyzickému výkonu. Moje otázka na vás tedy zní, zdali jste zkusili, už nějaký z těchto produktů a pokud ano, jak působil. Popřípadě máte představu, který je z nich nejefektivnější? Předem díky za odpověď.

Tak jsem koupil guaranu v tabletách. Uvidíme, jak se předvede. Každopádně díky všem za odpovědi :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pravidelně užívám guaranu. Možná, že na únavu to pomáhá, ale vyzkoušela jsem dva výrobce. U prvního jsem poznala lepší soustředění a u druhého z lékárny mám menší pochybnosti o účinku.

Další odpovědi:

Guarana obsahuje především kofein - rozdíl oproti kávě je ten, že se uvolňuje pomaleji - déle jste aktivní. Výborné při delších cestách autem a při pravidelné konzumaci je člověk fit (po všech stránkách...) Ženšen je dobré užívat dlouhodobě k udržení tělesné kondice...Maté je dobré na trávení - pijí jihoameričtí pastevci aby lépe trávili maso...

Zlatý

Pokud potrebujes zvysit dusevni aktivitu, pripadne prekont unavu, doporucuju mate (vynikajici jsou listy rudodrevu, ale ty nesezenes)...
Zalit studenou vodou (cca polevkovou lzici na litr), pomalu privest k varu a tak pulhodinku udrzovat tesne pod bodem varu...
;-)
Akorat - neprehanej to...
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.