Pokročilý

Rozdíl mezi externím diskem WDBY8L0020BBK-EESN a WDBMWV0020BBK-EESN ???

Jaký je rozdíl mezi externím diskem WDBY8L0020BBK-EESN a mnou zakoupeným WDBMWV0020BBK-EESN ??? Viděl jsem na Youtube borce z Ameriky jak vybaluje ze zelené krabičky a mně došel v bílé takže hádám že WDBMW bude bílá a WDBY8L zelená. Ale chci se zeptat jestli disk někdo nevlastní popřípadě nezná odpověď. Jedná se o 2TB verzi
Doplňuji:
Ve skutečnosti nemáte pravdu a chtělo by to příště pozornější prostudování těch eshopů.. Rozdíl je ten, že první produkt je "My Passport" kdežto druhý (WDBMW) je "My Passport Ultra" s podstatnými vlastnostmi navíc: viz srovnání ve spodní části této stránky: http://www.wdc.com/… . I tak děkuji za snahu.

Odpovědi:

Stříbrný

Stačilo prostudovat nabídku eshopů. Technické parametry jsou až na jeden úplně shodné, ten jediný je ten, že WDBM... je cca o 5 mm tenčí ("placatější").
Doplňuji:
No ano, ale já psal o technických parametrech, ten WD Smartware je dodaný software a o zálohování do cloudu si taky myslím, že jde o software. Například pro mě by bylo obojí naprosto nepodstatné, ještěže cenový rozdíl je minimální.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.