fifo

Rozdíl mezi anorexii a bulimii?

Nejlepší odpověď
marci1

Anorexie je odmítání jídla, odpor k jídlu.
Bulimie je zachvátovité přejídání, poté vyvolávání zvracení, průjmu, odvodnění a jiných postupů vedoucích k hubnutí.

Další odpovědi
autacek

Ti jedni jen nežerou, ti druhý sice žerou, ale pak to vyzvrací.

Výsledek je stejný a zbytek si najedeš na netu. ;)

kapka

Noo, autacku, až si fifo najde ten zbytek na netu, tak zjistí, že výsledek úplně stejný není.
Poškození organismu je odlišné. U bulimie poškození jícnu a dokonce může dojít k onemocnění srdce z nedostatku draslíku. Atd.
Pomoc lidem s MA a MB nabízí např. o.s. Anabell http://www.ana­bell.cz/index­.php