wenda

rozdíl mezi…

Nevíte jaký je rozdíl mezi popem a diskem? Mně to v podstatě přijde stejné…
Doplňuji:
retko – ja taky! ale zajímá mě to..

Nejlepší odpověď
quentos

disco je komponováno především jako taneční hudba, takže ho od popu poznáte velmi vtíravým rytmem, obyčejně vytvářeným klávesami (ovšem ne synteticky jako u techna). Mezi klasické zástupce disca ještě patří německé duo Modern Talking, na něm se disco pozná spolehlivě.

Další odpovědi
Retko

U Karla Gota bych nerekl, ze hraje disco, avsak POP jo.

Kazdopadne nesnasim ani jedno ani druhe.

ten který je

Pop vznikal v 60 letech a zahrnoval hudební soubory které se hráli v rádiích.Pop zpěváci či skupiny představují to co neustále frčí v rádiích.Disco vznikalo na konci 70 let.Mezi žánr disco patřili v té době např.BONEY M,ABBA,DONNA SUMMER,BEE GEES,BONNIE TYLER.