Avatar uživatele
ratava

Rozdělujete si svou četbu…?

Rozdělujete si svou četbu na „dovolenkovou“ (- knihy, které čtete v létě, většinou oddychové, humorné, „nenáročné“…), nebo na Váš výběr knihy nemá roční období vliv…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lucijej, IK před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Z nedostatku času už nečtu detektivky,takové ty ženské romány atd.takže vlastně dovolenkovou četbu už nečtu vůbec. Jsem ráda,že teď jakž takž čtu nahromaděné resty…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

roční období u mě vskutku na výběr četby vliv nemá. Inteligentního humoru není nikdy dost po celý rok, ale většinou to střídám spíš tak, že mám rozečteny dvě naráz – knihu vážnějšího a knihu humornějšího charakteru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Čtu to, co z nějakého důvodu potřebuju. Buď kvůli práci, nebo proto, abych se dozvěděla přesnější informace, nebo jen proto, abych si odpočinula.
Jestli to na mne přijde dnes nebo za půl roku, na to nemá vliv nic, ani případná dovolená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Četbu si nerozděluju na dovolenkovou, ale na „chci číst“ – historické romány, fantasy, populárně naučná; a na „potřebuji číst“ v rámci studia a práce :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemá to vliv, čtu to na co mám chuť, nejraději mám scifi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Roční období má u mně vliv na uplně jiné věci, než je četba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jako že bych si teď koupila nějakou super knížku a „nechala“ si jí až na podzim, na chalupu ke krbu? Tak to fakt ne!
Čtu podle nálady, chuti a potřeby. Ostatně tak dělám vlastně všechno. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek