cvak

rozdělení externího disku ve Win 8

Dobrý den potřeboval bych poradit ohledně rozdělení externího disku na dva oddíly četl jsem že musím do správy počítače-správa disku kliknout pravým tlačítkem na disk a zmenšit to se mi ale nenabízí resp.nejde na to kliknout.Jde to udělat i jiným způsobem?
Doplňuji:
Když to zmenšuji tak mi to píše že parametr není správný co s tím?

Odpovědi
anonym

Zde je perfektní popis http://suppor­t.microsoft.com/kb/9442­48/cs#step4, sice win7 a Vista, ale je to stejné.