Rozborka – Sborka! Víte o co jde?

Doplňuji:
quentos.Do jaké rubriky by jsi to zařadil,třeba do sexu ?

Nejlepší odpověď
quentos

rozebrání a opětovné složení střelné zbraně, nemýlím-li se. Ale proč to zařazení do historie, dělá se to dodnes, bez toho zbraň nevyčistíš ;{)>
Doplňuji:
do techniky a vědy, ale to je věc názoru ;{)>

Další odpovědi
mosoj

Dnes se dělají už jenom rozborky všeho !!

anonym

rozborku bych si vysvětlila jako rozbor-rozpitvání něčeho,ale sborka mi nic neříká,snad jen dřívější sbor učitelů

magicm18

Kamarade,na vojne jake jsem byl ja ,se i o tom ,se snilo,alespon si nemusel do terenu.Proste,ro­zebrat,a tedy i slozit zbran,a priznavam ,ze pred lety jsem to opravdu,ale opravdu umel rychle.

jendahun

V osmdesátém jsme to museli umět i se zavázanýma očima.Dnes bych si tím vypíchl asi oko.

deny555

Je to tak, samopal co nejrychleji rozebrat a zase složit,na vojně zato byl i opušťák.