dudu

rozbor pitné vody

Můžete prosím poradit, jak postupovat a kterou instituci je nejlepší požádat o klasický rozbor parametrů vody z vlastní studny.
Řešením asi je adresa nejbližší hydienická stanice. Ovšem při dnešních cenách jejich služeb mám pocit, že dobrá rada od přátel je nad zlato!

Nejlepší odpověď
ReHu

Já jsem dávala vodu na rozbor do laborky v nemocnici. Týká se Pardubic. Nevím, jak to je jinde. V Hradci Král. dělají rozbory i na povodí Labe.
Rozbory jsou různě obsáhlé s různými cenami. já platila cca 700 Kč.
A myslím, si, že rada od přátel rozvor vody nenahradí.
Je pravda, že po zadání hesla – rozbory vody – jich vyjede hodně a stačí si vybrat podle místa. A bližší informace ohledně ceny, postupu žádosti i podrobnosti rozboru také podávají na příslušném místě.

Další odpovědi
anonym

Zadejte""Testy vody" – jsou tam toho mraky.

atriplex

Hygienická stanice je ta správná volba. Pokud však chcete rozbor jen pro sebe jako orientační, doporučuji klasické akvarijní testy, které mají v akvaristice.