Tereza82

ROZBOR......

ROZBOR. když jsem mu řekl, že chalupa leží na odlehlém a klidném místě, povídal, že přesně něco takového hledá.(1V-podminkova,2Vpod­metna,3H,4Vpřed­mětná)

Nejlepší odpověď
annas

když 1.VV, že 2.VV, povídal 3.HV, že 4. VV – počet vět správně určený .

..
2.VV – Co jsem mu řekl – že . nemůže být podmětná -je v ní Po a Přs – chalupa leží .

Doplňuji:
Tazatelka žádá o kontrolu, jak jí bylo několikrát doporučeno, nikoliv o vypracování ú­kolu.

Další odpovědi
KatkatkaW

To se ptáš jestli to máš správně? Podle mně by měla 1. věta být přísl. časová a druhá předmětná

anonym

1.) Otázka končí ? (otazníkem)
2.) Domácí úkoly se zde nedělají
3.) Hledejte
4.) Inspirujte se

vagra

Pro Tereza82– palec pod odpovědí, slouží jako odměna za správnou odpověď.

Jen pro informaci, každá otázka, by měla být jasně položená a měla by být zakončena otazníkem. Nebuď tak skoupá na slovo.
Ve tvém případě to vypadá, jako sdělení.
Rozhodně ne, jako otázka.:)

annas

Odpvěď na první větu jsem omylem smazala. První věta – zkuste se znova zeptat. Kdy povídal? Když jsem mu řekl.