crissi

Rozbitý tablet. Obrazovka nereaguje. Jde to opravit? Kolik?

Doplňuji:
Spadl mi, obrazovka nereaguje. Nevíte kolik by mě to přišlo? Je to tablet gocleve i71. Koupil jsem si k tomu obal s klávesnicí a myš. Funguje mi jako menší notebook.

Odpovědi
anonym

Jděte se někam vycpat s takovými hádankami. Výměna stojí 600 Korun, jen v případě že by se displej roztekl bude oprava dražší. Takže je to na vážkách. Do nového tabletu bych už nešel. http://mobile­.itek.cz/text/ser­visni-strediska?stre­disko=791

Orange

Podle mě tak min 60 % ceny celého tabletu, ale netuším, kde to nechat opravit.

anonym

Na zahraničním serveru jsem našel že se jako kupuje náhradní díl za 6 600 Kč, plus si připočti práci technika → 7 000 Kč ti to může stát. Teď záleží jestli do toho půjdeš.

Bedy

Tohle je hračka za nějaký 2000Kč. Poruchovost u těchto hraček je vysoká, doporučuju si trošku našetřit a koupit si něco lepšího (aspoň tak za 5 tisíc, tam ta kvalita už je lepší).
Nebo si kupte netbook.

led

V prípade poškodenia (prasknutia) sklenenej obrazovky tabletu sa pri lacnejších verziách neoplatí investovať do opravy.