Monigue

„Rozbitý“ email

Ahoj nějak se mi rozbil email a nahoře se mi objevuje,že mám nové emaily,ale nikde se nezobrazují..ani ve spamech..prostě nikde..ani když dám F5,vůbec nevím co s tím.Zkusila jsem z mého druhého emailu si poslat email na tetnto rozbitý mail a normálně mi to ukázalo nahoře nový email,ale nezobrazí se..vůbec nevím co mám dělat,protože je to školní email a píší mi tam učitelky,a mám tam i důležité kontakty.Schránku mám neomezenou.A chyba je normálně na emailu.Mám seznam.cz a nikdy se mi to nestalo..nevíte co s tím?? ☹ jsem z toho zoufalá..

Odpovědi
barusee

Seznam tohle občas dělá, taky se mi to párkrát stalo, možná je zatížený… Do pul hodinky jsem to měla ok)

Fidel

Myslím, že Seznamáci teď na něčem dělají, protože mi v pátek mejl nešel dobrou čtvrt hodinu (!), což se mi normálně nestává. Ještě vám doporučuji, mrkněte se, jakou máte kapacitu schránky (jestli není vyčerpaná).