VMF

Rozbitý displej – záruka

Dostala jsem telefon „za korunu“ díky smlouvě , nedávno mi telefon spadl a rozbilo se sklo ,vše jinak funguje, samozřejmě bych si ho chtěla nechat opravit, ale bojím se, že když si nechám opravit jinde , než v autorizované prodejně O2, a poté se s telefonem něco jiného stane, záruka už nebude platit. Jaké máte zkušenosti nebo názory ?

Odpovědi
Bedy

Záruka se na tyhle věci nevztahuje – pokud si telefon poškodíte neodborným zacházením, tedy i pádem, tak se záruční opravou nečekejte.
Samozřejmě opravit si to můžete, ale budete si muset za to zaplatit. A pokud to bude opravované jinde, tak u O2 ta záruka platit zřejmě nebude. Ve finále ale není problém se s tím servisem nějak „dohodnout“.