bafi77

rozbalovani her v raru

chtel bych se naucit jak rozbalovat hry ve win raru mam spoustu her a navim jak na to abych si je mohl zahrat chtelo by to nakej podrobnej postup pač sem strevo asi to bude dlouhy psani tak se predem omlouvam za zdrzeni tedy jestly se nekdo najde kdo bude mit ty nervy to psat

Nejlepší odpověď
anonym

tak pokud je to v RARu a máte vice PARTU označené 01,02,03,04 atd.tak kliknete na ten s nejnižším číslem,v tomto případě 01 pravým tlačítkem a dáte rozbalit „sem“(předpoklá­dám,že tam máte i ty ostatní party),pokud ano,tak se vám postupně vše rozbalí do jednoho souboru asi EXE a vy budete moci hru instalovat.