sznamko

Rovnátka prosím nějaký rady

mám rovnátka a rád bych věděl co a jak dík předem

Nejlepší odpověď
Terryle

hlavně si dávej pozor při líbání se stejně vybavenou slečnou, ať se nezaháknete ;o)

Jinak asi – dobře čistit, chodit k zubaři tak, jak máš, nejíst tvrdý věci (suchary, ořechy a tak) a podle některých zdrojů nejsou dobrý ani žvýkačky. Víc mě nenapadá… ale to by ti měl říct tvůj zubař, ne?

Další odpovědi
Vála

Já rovnátka měla a nejtěžší bylo abych je měla furt čistý, čistila jsem si zuby častějc, ale to je na tobě. A popravdě jsem nikdy nedodržovala to co nesmim jíst a pár zámečků jsem si vylámala…Jo a někde se prodávaj takový ty speciální kartáčky, ale já vždycky používala ten normální…Prostě si z toho nic moc nedělej(ale ne abys to flákal jako já :D) a těš se na to až budeš krásnej :)

venkovan

To máš dobrý – když ti někdo bude chtít dát do zubů, tak jen řekneš cenu opravy.
A jinak co s nimi přeci říká doktor.