marťa382

Rovnátka – jídlo

Ahoj, včera mi nasadili fixní rovnátka. Kdo je nosíte, asi jistě víte, že při jídle to může být dost nepříjemné. Teď jím jen měkké věci – jogurty, těstoviny,atd. Neznáte nějaký jednoduchý a chutný recept na nějaké ,,měkké´´ jídlo? Popř. nějakou radu, jak tu bolest přkonat? Jogurtů a těstovin se brzy přejím.:D Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Na chvili se to da samozrejme zmirnit prasky na bolest, ale ty za chvili odezni, proste to musis prekonat, muze to trvat tak tyden maximalne dva. Da se jeste pomoci jeste vecmi z mrazaku ci ledem. Sama jsem je mela na obou patrech… Clovek se aspon nauci varit ruzne druhy polevek, mekke buchty, pundinky atd…

Další odpovědi
Pepelupe

sladká kaše,kaše a třeba dobře uvařené kuře,špagety neboj taqky sem měl rovnátka a přežil jsem to tak se hezky najes :D:D:D