Roupy u dospělého člověka

Dobrý den, prosím o informaci za jak dlouhou dobu z těla odejdou paraziti – roupy po užití 1 tbl. Vermoxu a tělo je opět bez parazitů. Děkuji.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Léčba infekce roupy
K léčbě známe několik spolehlivých přípravků. Jedním z nich je Pyrvinium,Vermox a pod. Podává se jednorázově. Už po jednom podání obvykle vyhubí všechny červy, má 95% úspěšnost. V odstupu 3 až 4 týdnu se léčbu doporučuje ještě jednorázově zopakovat, pro zabezpečení optimální účinnosti.

Další odpovědi
panenka

tato doba kdy z těla odejdou paraziti je 3–4 týdny