Břetislava

Roubenka nebo pasivní dům? Ve kterém z nich jsou nižší náklady na bydlení? Nemyslím náklady na výstavbu.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nebereme v úvahu pořizovací náklady, tak náklady na bydlení jsou jistě v pasivním domě menší. Ovšem na druhou stranu, roubenka je přece robenka.

Další odpovědi
venkovan

I roubenka může být postavena jako pasivní dům.

dědapetr

tady zjistíte víc

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=Rou­benka+nebo+pa­sivn%C3%AD+d%C5­%AFm&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&aq=f&a­qi=&aql=&oq=

blezevec

a co poloroubenka je to 50 na 50.V roubené části obývak kuchyn a jídelna a pec a ve zděném ostatní:)))