Papundekl

Rotační mop, jaký? Máte s ním někdo zkušenost?

Dobrý den, našel jsem nějakou recenzi na stránce http://www.ogrou­p.cz/rotacni-mop/, co je na tom pravdy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Osobně to nepotřebuji, ale vím od dcery že je spokojená s podobným mopem ale ne rotačním. Klasický obdélníkový tvar, ale ždímání stejné jako u toho rotačního. Vlastně ne, u rotačního se šlape na pedál u toho co má dcera se mop do rotace dostane posunutím táhla na tyči mopu.
Toho rotační pohybu kotouče totiž nedosáhnete tak to vidíte v reklamách. Kdežto s obdélníkem to jde snáz vytírat a dostanete se také až do rohů.
Jinak mně stačí hadr a koště.

Další odpovědi
iwrana

Mám ho a jsem spokojená.Mám nemocná záda,ted se nemusím ohýbat a vytírání mě baví a je to i rychlé.Jen než se začne dupat na pedál,tak se musí ten mop do ždímacího košíku pořádně přitlačit.Podle toho kolikrát se zadupe na pelál zůstane mop víc mokrý,nebo až skoro suchý.Mám ho ze supermárketu a byla u něho i náhradní hlavice.Stál nějak přes 500kč,přesně už nevím.Nákupu nelituju.

kosaaaak

Měli jsme spustu takovejhle „vylepšováků“ a nakonec sme se vrátili zpátky k hadru. Dostaneš se s tím všude, nic se na to nechytá a i kdyby, dá se to jednoduše vymlátit o zábradlí a hlavně se to nedá rozbít a nic to nestojí.

A pokud seš nějaká cimprlína a vadí ti že se toho musíš dotýkat holou rukou a není to připevněný k tyči, tak si dokup gumový rukavice, stojej asi dvacku.

Hlada

Jako děti jsme svinstvo zametaly pod postel. Tohle je ovšem profesionální řešení.