Jiří Bohumil

„Rozsvítí“ se vám taky v hlavě po ranním probuzení?

Už mnohokrát se mi stalo, že jsem měl nějaký problém, technický, ale třeba i jiný. Trápil jsem se s jeho řešením, ale neúspěšně. Pak jsem se druhý den ráno probudil a ejhle, najednou mi problesklo řešení a bylo třeba i docela jednoduché a divil jsem se, že jsem na ně nepřišel hned. Zřejmě to souvisí se zahlcením a nočním „resetem“ naší RAM v mozku.:-) Stává se vám to také?

Odpovědi
Kepler

Mně se to párkrát stalo už před probuzením a ráno mi to docvaklo. Jednou dokonce šlo o problém o kterém jsem ani nevěděl. V červenci: běží ti zbytečně oběhové čerpadlo topení! Problém s příjmem TV: odešlo ti napájecí trafo anténního zesilovače. Podvědomí někdy zřejmě vypluje na povrch o něco později, jeden někdy žasne…

zjentek

Nemusí to být noční reset, ale podle mýho jde o celkovou soustředěnost. Něco vypustím a automaticky se vytvoří místo pro něco následného. Něco jako dokumenty k tisku ve frontě- když není tiskárna zahlcena, vytiskne něco z fronty.
A taky to nějak souvisí s Měsícem a bůhví, š čím vším.

luckykubrt

Ne nadarmo se říká: „Ráno moudřejší večera.“ Bohužel se stává, že některým pravda nedocvakne, protože mají delší vedení a stojí si na něm. :P