haunted

Rostou už houby ? ( Moravskoslezský kraj)

Nejlepší odpověď
beer

Ano, tam kde bylo aspoň nějak napršeno, rostly houby už v dubnu. Sbíral jsem smrže, kačenky a teď končí májovky, objevují se první holubinky (okolí Brna). Hřibovité budou význěji snad teď po vydatnějších deštích )) V polohách vyšších je to vždy o něco později.
Doplňuji:
To -iv-:
Měl jsem důsledné rodiče, takže systematickými slabými otravavi již v dětství jsem časem získal značnou imunitu vůči všem známým houbovým jedům )))))

Další odpovědi
elektrikář

Tady v západčeském kraji začínají až začátkem črvence

anonym

Jak pise elekrikar – na zapade jeste ne. ☹ A k Beerovi : To jeste u vas v rodine nekdo zije ?? Po tom , co jsem si precetla ( pro me vsech jedovatych ) hub , co sbirate ? 🙂-iv-

cubulka

Měly by snad.