Avatar uživatele
Natty*

Rostou řasy?

Popřípadě průměrně kolik mm/měsíc?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? balca před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

ano, ale dost pomalu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Spiritus

3 mm za měsíc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem jich totiž zkusila několik. Problém ale je ten, že ne všechny pomáhají a zabírají. Z těch, co jsem zkusila (a opravdu jich bylo nekolik) mi pomohl jen serum od hairplusrasy.cz. Docela dost se o něm píše, tak jsem to zkusila a spokojenost.

před 1814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Aha, super, nn – takto mi to stačí. Jde o to, že já mám řasy sice husté, ale právě bohužel krátké :( Takže je to přesně to, co hledám a co potřebuju :)

před 1841 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Pěkný den, hele, mám dotaz… tak nějak nejsem spokojena s délkou svých řas. Jde o to, že jsou hodě krátké… existuje třeba něco na podporu jejich růstu?

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ano, jsou na to sera. Sama jsem jich zkusila několik. Problém ale je ten, že ne všechny pomáhají a zabírají. Z těch, co jsem zkusila (a opravdu jich bylo nekolik) mi pomohl jen serum od https://hairplus­rasy.cz. Tak to je moje rada.

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Je, ani mi nemluv. Kdybych já měla spočítat, kolik jsem jich už zkusila, no… Škoda mluvit. Vyhozený peníze a po jednom mi dokonce napuchly oči. Nic, jdu zkusit to od hairplusrasy. Třeba mi taky pomůže. Pak dám vědět.

před 1935 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jj, určitě dej, to jsem docela zvědavá, co na něj budeš říkat. Říkám no, mě zabralo prakticky hned a jsem fakt spokojená!

před 1901 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Já bych do toho růstového sera https://hairplus­rasy.cz/ docela aji šla. Mám ale problém… Zkoušela jsem už docela dost ser a žádné mi nepomohlo tak, jak bych si představovala :/ Tohle ti teda zabralo? Za jak dlouho?

před 1873 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek