Čosijak

Rostou prsa po mléku?

Je mi 15 a jsou mi velké i košíčky 75 A :/ Vím,že mi asi ještě prsa porostou, ale přesto bych se chtěla zeptat, jestli je pravda, že mléko pomáhá k jejich růstu? :)

Nejlepší odpověď
iceT

Domnívám se,že je to jen babský tlach,ale co kdyby.Podle mě jsou to spíš genetické dispozice v rodině(ačkoli si nejsem ani tím jistá;já jsem za mlada prsa po tatínkovi,ovšem s věkem a váhou rostla i prsa a sestra měla a má prsa nevím po kom,když máma měla menší)
http://only4u­girl.blog.cz/1112/jak-podporit-rust-prsou
než ovšem spoléhat na babské neověřené rady,raději bych posilovala prsní svaly cvičením.

Další odpovědi
petra15

No tak do 75A ti uz stejne dorostou, a to je az dost…(moje velikost), víc by bylo uz nepredstavitel­né…Nedávno se tu jedna ptala, kde sehnat podprdu 65C…no to je strasné…ale no jo…:-)

anonym

Mléko, černé pivo, hadí olej…
😉
Ne – ´nepomůže´ nic*), stejně, jako nic nepomůže v větší/menší výšce, větší/menší noze, ruce…
Koukni na mámu, jaká má prsa (můžeš si udělat rámcovou představu, jaká budeš mít ty) a zeptej se jí, v kolika jí ´narostla´.
___
*) můžeš maximálně posilovat prsní svaly, ale nesmíš toho posléze nechat