Rostou po tvarohu svaly?

Když jím tvaroh a cvičím, tak tvaroh pomáhá pro růst svalové hmoty?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi....................

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Ano, pokud si nekupuješ albert kvality, apod. ale podstivý tvaroh, který má hodně bílkovin a neni odtučněný...

re: M. - nestačí si přečíst jen otázku, ale i to, co je pod ní

Další odpovědi:

jj, ale samozřejmě kvalitní :-D kamarád, chodí taky do fitka a furt to jí :) mě by z toho bylo asi blbě :-D

Zlatý

Ano. Dnes už není potřeba se cpát dvěma baleními tvarohu denně, ale neuškodí tuto potravinu občas do jídelníčku zařadit. Kromě toho, že je i nadále levnou bílkovinou a v případě odtučněné verze i nízkokalorickou potravinou, může pomoci při budování svalů, ale i při ochraně stávající svalové hmoty při redukčních dietách. Může za to bílkovina zvaná kasein, která je hlavní složkou mléčných bílkovin.
Nevýhodou tvarohu je jeho špatná stravitelnost a případná alergie právě na kasein (nebo na laktózu). Může způsobit i zažívací problémy. Není vhodné jíst tvaroh před tréninkem. Pro pomalé uvolňování kaseinových bílkovin ho můžeš konzumovat k večeři v přiměřeném množství. Ve 100 g tvarohu najdeš od 14 do 20 g bílkovin (dle produktu to chce sledovat etikety). Nechybí v něm ani potřebný vápník. Lepší jsou ale nízkotučné produkty.
Pokud chceš ochránit svaly před jejich odbouráváním během nočního spánku, je vhodnější zakoupit si speciální produkt s micelárním kaseinem a tvaroh využít jako běžné jídlo ke svačině nebo večeři. Pozor na plíseň. Pokud se na tvarohu objeví, nemilosrdně ho celý vyhoď.

Bronzový

Nic ti nepomůže ke svalům, když nemáš pohyb.
Doplňuji:
Huxa: Sakra, přečetla jsem si ji, ale to, že cvičí, jsem přehlídla -.- .. Omlouvám se.

Zlatý

Svaly i plíce.
Jen je potřeba hodit do batohu 40 kg tvarohu a cvičně si s ním uběhnout lesem 30 - 50 km.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

:) také se mi to stává :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.