Vicki

Rostou??(houby)

Nejlepší odpověď
anonym

nevím ja vždycky houby našla,nebýt manžela tak ani nevím jak vypadají on má vždycky plný košík já ne

Další odpovědi
quentos

tu a tam, záleží jak kde. Ale hlavní houbařská sezóna je teprve před námi. Už se těším ;{)>

lilibou

rostou a hodně!!všude plno houbařů,a já mám namraženo už aspon na dve zimy do predu:)hodne suchohribů roste..
Doplňuji:
teda alespoň na bruntálsku..

Lucy13

rostou , dneska jsem donesla domů plný košík 🙂

Toruk

Za posledních pár dnů jsem našel mraky ŽAMPIONŮ a dnes taky hodně JIDÁŠOVÝCH UŠÍ (léčivá pochoutka). Houby super

anonym

Přijeď do Doubravic k rybníku vem si repelent velkou nůši na Bedly kudličku a jen stačí sbírat pá