arygnoc

root mobilu – aké hrozia nebezpečenstvá?

čoho sa vyvarovať?

;-Q
Doplňuji:
zelí:

nemám.
pokusy budem činiť na starom lg.

;-Q

Nejlepší odpověď
gecco

Nepředpokládám, že by sis třeba toto nenašel – http://android­market.cz/andro­id/co-je-to-root-a-jak-jej-ziskat/ – ale když nikdo neodpovídá, tak aspoň něco…
😉
Osobní zkušenost nemám, nemám ´rád´ SmartPhone…

Další odpovědi
huxa

Zmažeš něco důležitého a jelikož jsi neprovedl zálohu případně zmazal něco velmi důležitého, stane se z tvého mobilu brick-cihla.

zelí

Nemáš-li vlajkovou loď SAMSUNGU s KNOXem, tak ti nehrozi nic.