Sádlokarton

Root Do telefnu Samsung Galaxi Ace 2?

Neznáte jiný návod než tento:http://android­forum.cz/root-samsung-galaxy-ace-2-t29924.html ) na nainstalování rootu do telefonu samsung Galaxi Ace 2??

Odpovědi
exit47

Myslíš nějakou one click aplikaci typu unrevoked, který fungoval na starší telefony. Ne není, ale neboj není to zas taková hrůza jak to vypadá. Stačí postupovat přesně podle návodu a nemusíš se ničeho bát. Už dlouho mám cyanogenmod a spokojenost největší.

Sádlokarton

Ano, ale tento návod nefunguje… Tam si mám něco stáhnout, ale to už někdo odendal… :(