Jahoda

Román „Luisa a Lotka“.

Viděli jste někdo tento film a co na něho říkáte? Já jsem tento film shlédla pouze v animované podobě – ráda bych viděla hraný film.

Něco o filmu:

Animovaná rodinná komedie Německo (2007). Světoznámý román Luisa a Lotka z pera Ericha Kästnera vyšel poprvé před 60 lety a stal se vděčnou předlohou nejednoho filmu. Příběh desetiletých dvojčat, jež rozdělil rozvod rodičů, a znovu se setkají na letním táboře, tentokrát ožívá v animované podobě. Režie: Toby Genkel

I když je to animované, neznamená to, že to je jen pohádka pro děti. Já jsem to až tak moc nevnímala, protože jsem byla „zažraná“ do filmu. Takže – pokud máte HBO2, tak si ho pusťte dnes v 10:00hodin. Právě totiž běží.

A dále – viděl někdo tento film?

Nejlepší odpověď
annas

Film jsem kdysi viděla, ale četla knihu v době svého mládí. Vzpomínám si na obě dívenky, které rodiče kdysi rozdělili. Ale náhoda rozhodla jinak.

Další odpovědi
hanjimka

Knížku jsem jako dítě četla několikrát a vždycky jsem si přála abych taky někde měla sestru.(jsem jedináček)Film jsem viděla taky a dokonce mám pocit že asi 2 zpracování.Je to krásný příběh a já stále chci mít sestru.

zmimi

Knížku jsem četla dokonce dvakrát a film jsem také viděla a moc se mi to líbilo.Je to dobrá pohádka na spaní.