Avatar uživatele
Jahoda

Román „Luisa a Lotka“.

Viděli jste někdo tento film a co na něho říkáte? Já jsem tento film shlédla pouze v animované podobě – ráda bych viděla hraný film.

Něco o filmu:

Animovaná rodinná komedie Německo (2007). Světoznámý román Luisa a Lotka z pera Ericha Kästnera vyšel poprvé před 60 lety a stal se vděčnou předlohou nejednoho filmu. Příběh desetiletých dvojčat, jež rozdělil rozvod rodičů, a znovu se setkají na letním táboře, tentokrát ožívá v animované podobě. Režie: Toby Genkel

I když je to animované, neznamená to, že to je jen pohádka pro děti. Já jsem to až tak moc nevnímala, protože jsem byla „zažraná“ do filmu. Takže – pokud máte HBO2, tak si ho pusťte dnes v 10:00hodin. Právě totiž běží.

A dále – viděl někdo tento film?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, iceT před 4909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Film jsem kdysi viděla, ale četla knihu v době svého mládí. Vzpomínám si na obě dívenky, které rodiče kdysi rozdělili. Ale náhoda rozhodla jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanjimka

Knížku jsem jako dítě četla několikrát a vždycky jsem si přála abych taky někde měla sestru.(jsem jedináček)Film jsem viděla taky a dokonce mám pocit že asi 2 zpracování.Je to krásný příběh a já stále chci mít sestru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zmimi

Knížku jsem četla dokonce dvakrát a film jsem také viděla a moc se mi to líbilo.Je to dobrá pohádka na spaní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek