mirlin

Rolling Stones

Mají ještě šanci uspět na plánovaném turné tito ostřílení mohykáni rocku ?
Doplňuji:
je vytvořena sekce : m e t a l s t e b o u.....

zakladatel Mirlin a jeho společníkem schválený Sopka

další : Bohemica , briketka10 , GIA ,ten který je / pokud se sami schválí jako následovatelé mirlin !

další místa jsou ještě k dispozici.

A první téma metalu s tebou zní : žebříček rockových kapel u nás.

M I R L I N

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Určitě! Já jsem na ně fanda už dávo- úplný stounolog. Kdysi (ještě za komančů)jsem na jela „až“ do Vídně! V životě by mě tenkrát nenapadlo, že je někdy uslyším i u nás (a nejednou). Pět let nehráli, tak jsou určitě ve formě :))

Další odpovědi
Sopka

ano

Doplňuji:
100% , byl sem na nich už potřetí a pojedu opět !

briketka10

ano

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=mike+jagger+da­vid+bowie+dan­cing+in+the+str­eet&oq=mike+jag­ger+david&gs_l=y­outube.1.0.0.6370­.19338.0.22489­.17.11.0.6.6.0­.252.1816.0j9j2­.11.0...0.0..­.1ac.1.Ev0qJhHIN­Gg
určitě já mám ráda od nich všechny písně, ale nejvíc tuto z filmu Ďáblův advokát
http://www.you­tube.com/watch?v=u6d8eK­vegLI

GM

ano

Doplňuji:
100%. Jsou úžasní, nesmrtelní, miluju je. Beatles u mne vždycky byli až daleko za nimi.

ten který je

ano

Doplňuji:
O tom není pochyb!:-)

mirlin

není těch odpovědí mnoho , ale za pokus to přece stojí :

M e t a l s t e b o u !

Mirlin

Sopka

je to tu potřeba , jsem pro " vytvořit " rockovou sekci příznivců

m e t a l s n á m a ......... Sopka

ten který je

Ted vydávají DVD které bude mapovat jejich turné v r.1965.
To musím mít sakra! 😉

mirlin

Jsem velmi rád , že se tady objevují konečně nějací rockový fandové , chtěl bych to tu trochu v hudbě trošku tímto směrem oživit!
MIRLIN

anonym

jen oživuj! :))

briketka10

jo jo je to potřeba ☺